Tipsport Akční kód

Jak získat Tipsport bonus a podmínky jeho využití

21 května 2022
par Petr Sedláček

Reklamní obsah | 18+

Jaký je Tipsport bonus? Bonusy, bonusy, bonusy. Ty dnes neodmyslitelně patří k jakémukoliv sázkařskému webu a Tipsport nabízí bonusů hned několik a tato otázka tedy není mimo. Jedná se o několik málo uvítacích bonusů, které vám ovšem mohou zpříjemnit hraní. Pokud o bonus nemáte zájem, Tipsport vám ho nutit nebude. Pojďme se společně podívat na přehled všech bonusů.

ZÍSKEJTE 50 000 KČ + 150 KČ ZDARMA!

HOT!

Žádný kód není potřeba!

Viz kód!

Jaké uvítací bonusy Tipsport nabízí na svém webu?

Nejlépe je na všechny bonusy se podívat v přehledné tabulce. Přestože je nabídka sázek a her na Tipsportu více než bohatá, bonusů zas tolik není. Ale i tak je tabulka se všemi bonusy přehledná a užitečná.

Jaká část webu TipsortHodnota bonusu a jeho využitíJak získat bonus
Kurzové a live sázky – uvítací bonus zdarma150 Kč v podobě Netů na libovolné sázky
Kurzové a live sázky – bonus k prvnímu nabítí na herní účet150 Kč zdarma pro nové hráče
Vegas sekce Tipsport webu – bonus k nabití do Vegas sekceBonus až 5000 korun k nabití (100%) na libovolné sázky a hry ve Vegas sekci

Tipsport logo bonus

Tipsport bonus na kurzové a live sázky – 150 korun na ruku a až 50 000 k prvnímu dobití

Tipsport si pro své nové uživatele připravil velice zajímavé bonusy. Tím prvním je hned po úspěšné registraci a potvrzení účtu 150 Netů (tedy herní měna v hodnotě 150 korun) na vaše herní konto. Tyto Nety můžete využít k běžným sázkám či live sázkám a výhry z těchto sázek již obdržíte v korunách.

Pro ty, kterým by 150 korun prakticky zadarmo bylo málo, tu je další bonus v podobě bonusu za první dobití. Ten může dosahovat až velmi zajímavých 50 000 korun. Jednoduše ke svému prvnímu dobití získáte bonus 100% až do výše zmíněné částky.

Bonus Tipsportu ničím nevybočuje od konkurence. Na bližší porovnání s trhem se můžete podívat na následujícím odkazu.

Jak získat tento Tipsport bonus na live sázky a kurzové sázky?

Pro získání bonusu 150 Netů není třeba dělat nic zvláštního. Stačí se zaregistrovat, potvrdit účet a bonus a bonus automaticky obdržíte.

Bonus až 50 000 korun k prvnímu nabití získáte, jak už název napovídá, po prvním nabití. Samozřejmě se můžete ho rozhodnout bonus nepřijmout a vyhnout se tak podmínkám uvedeným níže. Prvním krokem je opět nepřekvapivě ověření a kompletní dokončení registrace.

Pro získání vašeho Tipsport bonusu a akčního kódu Tipsport můžete navštívit tento samostatný článek a dozvědět se více.

Tipsport bonus aplikace

Podmínky bonusu k live a kurzovým sázkám a jak bonus odemknout

Podmínky bonusu 150 Netů jsou velmi malé. Prakticky jde jen o ověření účtu a následné podání sázky, kterou buď vyhrajete, nebo prohrajete. Nic víc, nic míň.

Tipsport bonus k prvnímu dobití má podmínek již více. K odemčení celého bonusu musíte prosázet určité množství peněz. To se odvíjí od velikosti získaného bonusu. Zpravidla je zde také minimální kurz, který musíte splnit, aby se vám sázka započítala do tohoto limitu. Dejte si též pozor na to, že za jeden den můžete započítat pouze omezenou částku.

Na druhou stranu je velkou výhodo, že se bonus odemyká postupně a ne až celý najednou. Peníze tedy tak můžete vybrat již před kompletním splněním všech podmínek bonusu. Pro kompletní a vždy aktuální podmínky si ovšem vždy přečtěte informace přímo.

Live bonus Tipsport – až 50 000 a 150 na ruku

Tipsport nedělá rozdíly mezi běžnými sázkami a těmi live. Tedy alespoň co se bonusů týče. Jinak řečeno, vše, co bylo uvedeno výše a týkalo se Tipsportu a jeho normálního uvítacího bonusu platí i pro live sázky. Oněch zmíněných až padesát tisíc korun z uvítacího bonusu tedy můžete využít bez omezení i na live sázky. To samé platí i pro ten menší z bonusů, kdy obdržíte 150 Netů na vaše sázky.

Opět nezáleží na tom, jestli tyto Nety použijete na kurzové či live sázky. Jediný rozdíl je u Vegas sekce, ale o to je již další odstavec našeho článku o bonusech.

Tipsport bonusy

Tipsport bonus do Vegas sekce webu – až 5 TISÍC korun na sloty a další Vegas hry

Uvítací bonus získáte i pro Vegas sekci. Konkrétně se jedná o uvítací bonus k prvnímu dobití ve výši 100 %. Tento bonus můžete čerpat až do výše 150 korun. Všechny takto získané peníze můžete ovšem použít pouze v rámci Vegas sekce Tipsportu. O dalších podmínkách tohoto bonusu se dočtete na následujících řádcích. Bonus se tak vztahuje kompletně na všechny hry včetně slotů, rulety či pokeru.

Jak získat bonus do Vegas Tipsport

  • V prvé řadě potřebujete běžný účet, který je kompletně potvrzený (tedy plně otevřený účet)
  • Nahrajte peníze na svůj Tipsport účet a převeďte je do Vegas sekce
  • Vyberte si svůj bonus do 500 korun
  • Jak odemknout Tipsport bonus do Vegas se dozvíte v další sekci společně s dalšími podmínkami.

Jak odemknout Vegas bonus a další podmínky

  • Po získání bonusu musíte splnit určité podmínky, abyste ho mohli vybrat
  • Je třeba prosázet určité množství peněz na různých hrách
  • Množství peněz se liší podle hry
  • Jsou tedy různé násobiče prosázených peněz
  • Pozor – je zde denní limit, nelze tedy celý bonus odemknout během jediného dne

akce na Tipsport

Tipsport bonus na mobilech v aplikacích

Tipsport bohužel nenabízí speciální bonus za používání své aplikace. Naštěstí vás ovšem ani používání aplikace nijak nelimituje ve využívání dalších Tipsport bonusů uvedených výše. Ty fungují nehledě na platformu. K jeho získání tedy postupujte na mobilu úplně stejně jako na počítači dle krok uvedených výše.

Více informací o Tipsport bonusech na mobilu a mobilní aplikaci samotné najdete v samostatném článku na našem webu.

mobile aplikace

Máte problémy s využitím Tipsport bonusu? Kontaktujte zákaznickou podporu Tipsport

Zákaznická podpora Tipsport je jedna z nejlepších na českém trhu a pomůže vám zcela jistě i s jakýmikoliv nepříjemnostmi s Tipsport bonusy. K dispozici zde totiž je telefonní kontakt, mailová adresa, kontaktní formulář či přímo live chat na webu.

Zákaznická podpora je ve všech případech a formách dostupná každý den včetně víkendů od osmi ráno do jedenácté večerní. Nikdy byste tak neměli čekat příliš dlouho na vyřešení vašeho problému.

tipsport customer service

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!