Tipsport Akční kód

Tipsport: Live sázky a streaming

16 května 2021
par Petr Sedláček

Reklamní obsah | 18+

Každý pořádný sázkařský web má dnes své online live sázky. Výjimkou není ani jednička českého trhu. Tipsport live sázky či TV Tipsport jsou známé nejspíše každému zkušenému sázkaři, a to i těm, kteří Tipsport live nevyzkoušeli. V tomto článku se na Tipsport Live sázky a TV Tipsport a další aspekty Tipsport live podíváme blíže.

ZÍSKEJTE 50 000 KČ + 150 KČ ZDARMA!

HOT!

Žádný kód není potřeba!

Viz kód!

Tipsport logo bonus

Tipsport live sázky

Tipsport live dnes nabízí krom klasických kurzových sázek i právě zmíněné Tipsport Live sázky. Ty dnes zahrnují velké množství Tipsport live nabídky, která pokrývá takřka všechny normální kurzové sázky. Díky Tipsport live si tak v Tipsport live sázkách můžete vsadit na kde co. Prakticky každý zápas či sportovní příležitost je dostupná pro Tipsport live sázky, některé dokonce i pro TV Tipsport. To je dnes ovšem v tomto odvětví už standard. Co tedy Tipsport live sázky či TV Tipsport odlišuje?

Kurzy na Tipsport live

Tipsport jako velikán nemá potřebu ani u kurzových ani u Tipsport Live sázek útočit na konkurenci vysokými kurzy. Ale ani tak nejsou jeho kurzy vůbec špatné. A pokud vás k němu přitáhne třeba TV Tipsport, tak vám kurzy rozhodně den nezkazí. U Tipsport live si navíc jde vsadit prakticky na všechno.

Nabídka kurzů na Tipsport Live

Krom dobrých kurzů je možná ještě důležitější samotná nabídka zápasů a příležitostí, na které lze sázet. Ty, jak již bylo zmíněno, u Tipsportu prakticky pokrývají veškerou nabídku z kurzových sázek. Krom toho pak ani samozřejmě nechybí možnosti jako speciální sázky na vývoj zápasu v následujících minutách. Ten lze navíc vcelku snadno sledovat pomocí TV Tipsport či dalších nástrojů, které jsou zmíněny dále. TV Tipsport vám ale zcela jistě pomůže při rozhodování o těchto rychlých Tipsport live sázkách.

tipsport home

Jak sledovat vývoj hry či zápasu přímo na Tipsportu

Vsadit si tedy můžete na kde co, kurzy též nejsou zlé. Jak ale sledovat aktuální vývoj například fotbalového zápasu v izraelské lize, pokud si zrovna nepředplácíte izraelský sportovní kanál? Odpovědí je několik, ale jednoznačně mezi nimi vévodí TV Tipsport. Všechny možnosti jsou ale následující:

  • Trackery
  • TV Tipsport
  • Online Komentáře
  • Stav a statistiky

TV Tipsport

TV Tipsport je jednoduše název Tipsport streamovací služby. Ta vám dovolí slevovat po přihlášení na váš herní účet vybrané zápasy či sportovní události. Stream v podobě TV Tipsport ovšem není dostupný u všech zápasů ani zdaleka. Další nevýhodou je, že stream je často poruchový a nestabilní. Možná budete mít více štěstí než my, ale nám opakovaně padal či se nechtěl vůbec spustit.

Pro přehled o zápase v některých případech tedy poslouží, ale pokud máte na výběr mezi online streamem a televizním vysíláním, jednoznačně šáhněte po televizním ovladači. Pokud Tipsport tuto funkci do budoucna vylepší, tak se může situace změnit. Momentálně vám nemůžeme ovšem TV Tipsport doporučit na celých 100 %. Na druhou stranu, to není jediná nabídka služby Tipsport live.

 Trackery

Tracker funguje většinou pouze u fotbalových zápasů, pro které je navržen. Pokud jste o podobné službě nikdy neslyšeli, tak vězte, že se jedná prakticky o lehce vylepšený komentář. K dispozici je vám grafické znázornění hrací plochy s graficky schématickým vývojem hry doplněným o komentář. Během testování fungoval Tracker naprosto bezchybně a to dokonce s překvapivě malou prodlevou. Pokud tedy nemáte k dispozici online přenos či televizi, tracker rozhodně pomůže. Sledovat ho je navíc záživnější než běžné komentáře. Jeho nevýhodou je omezenost prakticky pouze na fotbal.

tipsport tv

Online komentář

Zde asi není nic moc co vysvětlovat. Na obrazovce vám nabíhá formou textu postupný komentář vývoje zápasu. Velice se podobá rádiu, ale díky textové podobě může přinést další informace, které by se třeba do radiového vysílání nevešly. Na druhou stranu mu samozřejmě chybí ono napětí. Sympatická je však široká dostupnost tohoto nástroje napříč sporty a eventy.

Statistiky a stav

Naprostý základ, který ale může přispět k lepší analýze probíhajícího utkání. Konkrétně stav se nachází u všech live Tipsport eventů. Obsahuje sice jen několik základních informací, pro někoho však může být dostačující. Statistky také pomohou dotvořit celkový obraz utkání a jsou nedílnou součástí Tipsport live a skvělým doplňkem pro TV Tipsport.

Závěrečné zhodnocení Tipsort live služeb

Tipsport opět dokazuje svou vedoucí pozici na trhu českého kurzového sázení. Jeho systém live sázek je opravdu velmi obdivuhodný a i přes některé nedostatky budete v Česku hledat mimo zavedenou konkurenci těžko lepší systém. Potěší především zajímavé kurzy a široké pokrytí všech možných sportovních příležitostí a i následné možnosti sázek.

Sledovat dané utkání je též snadné přímo na Tipsportu. Přestože televize či sportovní kanály jsou stále lepší volbou, TV Tipsort přináší do našich končin online streaming, který nutno říct není zatím úplně bezchybný. Trackery naopak fungují velmi spolehlivě, i když pouze na fotbal. Statistiky, komentář a aktuální stav hezky rozepsaný do detailů pak již jen dotvoří celkový zážitek. A co je důležitější, přinese i dostatek potřebných údajů, které potřebujete k správnému rozhodování ohledně live sázek.

Pokud se Tipsportu podaří v nejbližší době doladit i těch několik chybiček, co jsme našli, a v nejlepším případě i rozšířit nabídku trackerů a live streamů, bude se jednat o velmi povedenou službu.

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!