Tipsport Akční kód

Tipsport mobilní aplikace: Snadné použití odkudkoliv

16 května 2021
par Petr Sedláček

Reklamní obsah | 18+

Tipsport aplikace na mobil je dostupná na obě hlavní platformy, tedy iOS a Android. V případě nouze je též možné použít mobilní verzi webu, která je krásně responzivní a přizpůsobí se každé úhlopříčce.

ZÍSKEJTE 50 000 KČ + 150 KČ ZDARMA!

HOT!

Žádný kód není potřeba!

Viz kód!

V tomto krátkém článku se ale budeme věnovat především samotné Tipsport mobilní aplikace, jejím funkcím, hodnocením a dalším a též vám ukážeme nějaké užitečné triky, jak aplikaci využívat co nejefektivněji.

 Tipsport mobilní aplikace
Požadavky na systém mobilu4/5
Bonusy a akční nabídky3/5
Funkce5/5
Možnosti4/5
Stáhněte si aplikaci nyní

Tipsport logo bonus

Jak stáhnout mobilní Tipsport aplikaci krok za krokem

Přestože dnes umí nainstalovat aplikaci na mobil prakticky každý, u herních aplikací je to trošku těžší, takže si oba postupy rozebereme.

iOS

Uživatelé jablečného systému mají situaci o poznání jednodušší. Stačí ji pouze vyhledat v katalogu AppStore a bezplatně kliknout na tlačítko instalace. O vše ostatní se postará systém a vaše Tipsport aplikace je za chvilku připravena.

Android

Lehce složitější situace je u Androidu. Google nepovoluje ve svém obchodě aplikace spojené s hazardem. Proto na to musíte jít trošku jinak. V prvé řadě je třeba v nastavení mobilu zapnout instalace aplikací z cizích zdrojů a potvrdit všechny varovné zprávy. Dále budete potřebovat nějaký správce souborů, ty jsou obyčejně na nových mobilem již přítomné.

Pak už jen stačí navštívit stránku Tipsport aplikace a vybrat si, jestli chcete .apk soubor stáhnout rovnou či si poslat odkaz třeba na telefonní číslo. Po stažení .apk soubor jen otevřete a potvrdíte všechny žádosti o povolení instalace Tipsport aplikace.

mobile aplikace

Systémové požadavky

Tipsport požadavky pro svou android Tipsport aplikaci neuvádí, ale podařilo se nám ji bez problémů spustit i na dva roky starém telefonu s pořizovací cenou dva tisíce. Pokud tedy nemáte vyloženě nějaký artefakt, aplikace vám poběží.

Odlišná situace je na iOS, kde je požadavkem iOS verze alespoň 10.3. Na starších iPhonech či iPadech tedy Tipsport aplikaci již nespustíte.

Bonusová nabídka + jak ji získat

Tipsport si bohužel ve své Tipsport aplikaci nepřipravil na uživatele žádný speciální bonus. Vystačit si tak musíte pouze se standardními bonusy, které jsou dostupné i na počítači a dalších platformách. Na druhou stranu to není nijak zvlášť na škodu, jelikož běžné bonusy jsou u Tipsportu i tak relativně atraktivní. Tipsport aplikace však své speciální bonusy nemá.

Pokud se však zaregistrujete s Tipsport bonusovým kódem, bonus vás nemine. Více o bonusech v článku na odkazu níže.

Tipsport bonusy

Možnosti a nabídka funkcí aplikace

Naštěstí pro všechny mobilní sázkaře je nabídka funkcí a tím i možností naprosto totožná s tím, co zařídíte i na svém počítači. Jediné, co se nám nepodařilo spustit byl online stream, ale mohlo se jednat i jen o jednorázovou chybu Tipsport aplikace. Jinak můžete v aplikaci vesele sázet tikety, provádět live sázky a dokonce nechybí ani Vegas sekce. Při té nám ovšem aplikace spadla a je zřejmé, že si ji užijí spíše majitelé dražších zařízení.

  • Všechny sázky
  • Vegas sekce
  • Nastavení účtu
  • Vklady a výběry

Možnosti a nabídka funkcí aplikace

Často kladené dotazy

Jak si vsadit / hrát

Ihned po přihlášení můžete (s ověřeným účtem a nabitým kontem) začít sázet. Pro běžné tikety zkrátka vyberete záložku „Kurzy“, pro live sázky v Tipsport aplikaci záložku „Live“ a Vegas sekci naleznete v hamburgerovém menu.

Jak dobít svůj účet

Vklad je v Tipsport aplikaci také více než jednoduchý. Stačí v pravém horním rohu kliknout na váš profil a zde zvolit Vklady/Výběry a posléze vybrat vámi preferovanou metodu vkladu a nahrát požadovanou částku.

Více informací o vkladech na Tipsport naleznete v samostatném článku.

Jak provést výběr

Výběr peněz z Tipsport aplikace je vskutku jednoduchý. Stačí následovat kroky z minulého bodu, akorát namísto Vkladů zvolíte výběry. Opět vyberete vámi preferovanou metodu výběru a dále se řídíte dalšími instrukcemi.

Jak kontaktovat zákaznickou podporu Tipsport

Kontaktovat podporu přímo z Tipsport aplikace bohužel nejde. Pokud ovšem zvolíte hamburgerové menu a zde „informace“, objeví se vám kompletní seznam všech možností kontaktování zákaznické podpory.

Názory na aplikaci Tipsport

Aplikace neurazí, ale ani neohromí. Jedná se dnes už prakticky o standard, který by měla dodržovat každá dobrá sázková kancelář. Na jednu stranu je skvělé, že v aplikaci jsou prakticky všechny funkce z webu, ale trošku zamrzí horší optimalizace Vegas sekce. Na iOS má aplikace hodnocení 2.1 z 5, což také o něčem vypovídá. Co chybí je přímá možnost kontaktovat zákaznickou podporu.

Pro více informací nejen o samotné aplikaci, ale o celém webu Tipsport a jeho možnostech, můžete navštívit náš samostatný článek na toto téma na odkazu níže.

Žádný z uvedených problémů není nic, co by mělo jakkoliv bránit v používání aplikace. Pokud tedy hrajete raději na mobilu a na cestách, tak se aplikaci rozhodně vyplatí stáhnout. Pokud však chcete provést jen jednu jednorázovou sázku, tak je nejspíše lepší navštívit jednoduše responzivní mobilní web. Aplikace vám také nepřinese žádný speciální bonus oproti webu, ale i ten webový je opravdu pěkný a stojí za zkoušku.

ProsCons
Všechny funkce z webu (skoro)Občasná nestabilita
PřehlednostChybějící možnost přímého kontaktování zákaznické podpory
Jednoduchý a svěží design

 

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!