Tipsport Akční kód

Tipsport: recenze webu, bonusů, kurzů a dalších

21 května 2022
par Petr Sedláček

Reklamní obsah | 18+

Před začátkem sázení na Tipsportu určitě stojí za to přečíst tuto recenzi. Podíváme se v ní na všechny aspekty Tipsport sázení počínaje od samotného webu, kurzy a bonusy pokračuje a konče mobilní aplikací a dalšími údaji a informacemi, na které byste měli dávat pozor.

ZÍSKEJTE 50 000 KČ + 150 KČ ZDARMA!

HOT!

Žádný kód není potřeba!

Viz kód!

Hned na začátek se můžete podívat na hodnocení jednotlivých kategorií hezky přehledně v následující tabulce. Všechny kategorie budou také podrobně rozebrány níže v tomto článku.

Kategorie hodnoceníTipsport recenze
Uvítací bonus150 Kč zdarma pro nové hráče + 50 000 Kč

4/5

Na co vše lze sázet5/5
Kurzy4/5
Živé sázky a stream5/5
Mobilní aplikace4/5
Vklady a výběry4/5
Zákaznická podpora5/5
Průměr ze všech hodnocení4,4/5
Zaregistrujte se nyní

Tipsport logo bonus

Hodnocení uvítacích bonusů

Sázení Tipsport nabízí velké množství bonusů. Pro běžné kurzové sázky se jedna dokonce o dva bonusy (uvítací bonus k prvnímu dobití a bonus na první sázku). Další bonus je dostupný do Vegas části sázení Tipsport. Žádný z těchto bonusů není nijak revoluční, na druhou stranu ani neurazí, ba právě naopak. Kdo bonusy nemusí, tak je může odmítnout.

150 korun na první sázky

Bonus, pro který nemusíte udělat prakticky nic. Stačí jen ověřit svůj účet a obdržíte 150 korun na své Tip Konto. Důležité je zmínit, že tento bonus obdržíte v podobě takzvaných Netů, což je alternativní platidlo na sázení Tipsport.

Až 50 000 korun jako uvítací bonus

Klasický uvítací bonus, který zná každý internetový sázkař. K vašemu prvnímu dobití získáte bonus 100 %, který po splnění příslušných podmínek (protočení určitého množství peněz na sázkách s minimálním kurzem) můžete normálně vybrat. Příjemné je, že zde prakticky není minimální omezení. Podmínky pro získání bonusu jsou dynamické a záleží na tom, pro jak velký bonus si přijdete.

Pro získání bonusu v plné výšce musíte přesázkovat v rámci 12 měsíců od prvního vkladu až 800 000 Kč a za jeden den se vám do splnění těchto podmínek započítá maximálně 25 000 Kč.

Až pět tisíc korun do Vegas

Obdobou výše zmíněného bonusu je pak jeho varianta, která se týká Vegas verze sázení Tipsport. Pokud dáváte přednost herním automatům a kasinovým hrám, tak je sekce Vegas právě pro vás. A zde můžete k prvnímu dobití dostat až 5000 korun jako bonus. Jedná se o bonus v podobě 100%. Opět pro jeho odemknutí musíte prosázet určité množství peněz. To se liší u rulety a dalších her.

Bližší informace o všech bonusech včetně detailů, podmínek a dalších si můžete přečíst v samostatném článku o Tipsport bonusech na odkazu níže.

Tipsport bonusy

Možnosti sázek – hodnocení

Stejně jako u jakéhokoliv sázení je u sázení Tipsport nejdůležitější, na co všechno si vlastně můžete vsadit. Dobrou zprávou je, že v tomto ohledu vás Tipsport sázení určitě nezklame, jelikož zde naleznete prakticky všechny sporty. A nejen to. U většiny sportů vás čeká více než bohatá nabídka různých lig a sportovních příležitostí.

Pokud dáváte přednost sázení na společenské události či e-sport, ani zde vás Tipsport sázení nezklame. E-sporty jsou klasicky pokryté od LoL, přes Counter Strike GO až po Star Craft. Společenské sázky toho také nabízejí mnoho a co více, reagují na současnou situaci na české a slovenské scéně. Tradičně si lze vsadit na politiku a různá ocenění. Nechybí ale ani možnost si vsadit na věci jako je pokračování děje Hry o trůny.

tipsport tv

Výhodnost kurzů Tipsport – hodnocení

Na české scéně se málokdy objeví nějaké výrazné výkyvy. Tipsport sázení se nijak nevymyká také. Kurzy jsou obecně velmi dobré. Na druhou stranu na stejné kurzy většinou narazíte i u jiných sázkových kanceláří v ČR. Občas bude lepší Tipsport sázení, občas konkurence.

Příkladem může být aktuální (v době psaní článku) zápas v hokeji mezi Olomoucí a Plzní. U Tipsport sázení byste dostali kurz pro Plzeň 1.57 a pro Olomouc 4.77. U konkurence by to bylo 1.55 pro Plzeň, ale rovných 5 pro Olomouc.

Live sázky a streamování na Tipsportu – hodnocení

Tipsport sázení nabízí u některých zápasů streaming pro live sázky. Bohužel je vždy vyžadován Flash Player a v průběhu psaní recenze nám nefungoval žádný ze streamů. Na druhou stranu je ovšem tako dostupný takzvaný Tracker, který zobrazuje zápas v přehledné grafice. U důležitých zápasů nechybí ani komentáře či předzápasové statistky.

Mobilní aplikace Tipsport – hodnocení

Při sázení se nemusíte omezovat jen na web. K dispozici je i solidní aplikace na iOS a Android. Na Androidu je lehce složitější instalace, ale nejde o nic nepřekonatelného. Aplikace vypadá hezky a běhá plynule.

V případě zájmu o Tipsport sázení na mobilu si můžete o aplikaci přečíst více v dalším článku na odkaze níže.

mobile aplikace

Vklady a výběry na Tipsport – hodnocení

Zde se nekoná žádná revoluce. Běžná nabídka vkladů a výběrů přes klasiku jako je karta, převod, na pobočce či srill. Trošku zamrzí absence online bankovních plateb, takže peníze se při platbě převodem připíší až po dvou dnech.

Zákaznická podpora Tipsport – hodnocení

Jeden z dalších aspektů webu, který funguje na jedničku. Na stránce je přítomný online chat, dostatek kontaktů jako kontaktní formulář, mail či telefonní číslo. Vybere si každý, i když odpověď dostanete spíše jen v běžné denní hodiny.

tipsport customer service

Závěrečné hodnocení

Tipsport sázení a Tipsport obecně se jednoznačně nachází na špičce v Česku. Přehledný a plynulý web, široká nabídka kurzů, zajímavé bonusy i mobilní aplikace. Pokud by se mělo něco vytknout, tak absence online platebních tlačítek a trošku chudší Vegas sekce. Jinak se Tipsport sázení nedá mnoho upřít a splní nejspíš všechny vaše očekávání.

Pokud se navíc zaregistrujete s bonusem Tipsport, můžete z hraní benefitovat ještě více. Více informací zde.

Co se nám líbíCo chce zlepšit
 Plynulost  Vegas sekce
 Velká nabídka sázek Absence platby skrze platební online banku
 Mobilní aplikace

 

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!