Tipsport Akční kód

Jak se zaregistrovat na Tipsport webu snadno a rychle: Tipsport registrace

22 května 2022
par Better Collective

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

V tomto článku se podíváme na to, jak si vytvořit účet Tipsport registrace. Provedeme vás kompletním procesem registrace a vytvoření Tipsport účtu, koukneme se na některé z uvítacích bonusů a jak vytvořit svou první sázku. Celý proces je velice intuitivní a krom povinného ověřování nezabere moc času.

ZÍSKEJTE 50 000 KČ + 150 KČ ZDARMA!

HOT!

Žádný kód není potřeba!

Viz kód!

Otevřít si účet na Tipsportu zkrátka není vůbec nic složitého, jak se již za pár minut dozvíte.

logo tipsport ackni kod

Krok za krokem: Jak vypadá úspěšná Tipsport registrace

Tipsport registrace má celkem tři jednoduché kroky a je velice intuitivní. V první kroku pouze vyplníte několik málo základních údajů. Obratem vám na e-mail přijde potvrzující link a po kliknutí na něj i dočasné heslo v podobě SMS zprávy. Dalším krokem Tipsport registrace je vytvoření vašeho vlastního hesla. Poslední krok je asi nejkomplikovanější.

Můžete se však těšit na tipsport registrace bonus. A cože vás tedy přesně čeká? V souladu s platnými zákony musí součástí vaší Tipsport registrace být ověření vaší identity. Toho lze dosáhnout nejsnáze skrze ověření skrze banku.

Pokud to je možné, určitě toto ověření doporučujeme. Vyhnete se tak nutnosti Tipsport registrace na pobočce. V opačném případě se na pobočku alespoň jednou podíváte. Tipsport zkrátka musí vyhovět zákonu a ověřit všechny údaje. Krom toho je třeba taktéž ověřit alespoň jednu platební metodu.

V každém případě máte na Tipsport dokončení registrace přesně 30 dní. Poté vaše dočasné konto zanikne a s ním i váš Tipsport registrace bonus. Pro více informací o bonusech pro váš Tipsport účet naleznete na následujícím linku:

Tipsport registrace

Uvítací bonus pro nové Tipsport registrace

Jakmile je proces vaší Tipsport registrace dokončen, můžete si začít užívat váš uvítací Tipsport bonus.

Bonus za registraci

150 Kč na sázky je asi hlavní Tipsport registrace bonus. Tento bonus získáte jen za samotnou registraci – vytvoření hráčského účtu na webových stránkách online sázkové kanceláře Tipsport.

Vstupní bonus až 50 000 Kč

Můžete si taky zahrát o vstupní bonus až 50 000 korun. Pro získání tohoto bonusu v plné výši musíte ovšem splnit určité podmínky. Například je potřebné, abyste v průběhu 12 měsíců od svého prvního vkladu přesázkovali alespoň 800 000 Kč.

Za zmínku stojí, že s Tipsport účtem si zahrajete i v jeho Vegas sekci, kam můžete získat dalších 500 Kč uvítací bonus.

Samozřejmě nezapomínejte na důkladné pročtení všech podmínek, protože žádný bonus není bez alespoň malých háčků.

Jak vypadá úspěšná Tipsport registrace

Registrace na mobilu

Tipsport registrace na mobilu se nijak zásadně neliší od Tipsport registrace na vašem počítači. Opravdu asi jedinou změnou je odlišné prostředí a samozřejmě menší obrazovka. Úspěšnost Tipsport dokončení registrace ale není jakkoliv ovlivněna.

Navíc, mobil k Tipsport registraci budete stejně potřebovat, abyste si vyzvedli své dočasné heslo, které vám přijde SMS zprávou.

Podmínky registrace účtu Tipsport

Podmínky úspěšného Tipsport dokončení registrace se nijak významně neliší od ostatních sázkových kanceláří. Jinými slovy: musíte být občani ČR, případně občani EU s dlouhodobým pobytem v ČR, věkové minimum je samozřejmě 18 let a všechny osobní údaje musíte uvést správně (jinak nedojde k ověření v registru obyvatel).

Tipsport registrace na mobilu

Jak sázet na webu Tipsport

Po úspěšném Tipsport dokončení registrace můžete prakticky okamžitě sázet. Sázet sice lze již v rámci dočasného účtu, ale to je stále aktivní mnoho limitů a omezení.

Jak si vsadit běžnou sázku

Sázení na Tipsportu je velice jednoduché. Stačí víceméně kliknout na vámi požadovaný kurz a okamžitě uvidíte svůj ticket v pravé části obrazovky. Tam na něm též můžete dělat všechny změny a následně ho potvrdit. Když poté kliknete na účet Tipsport, najdete tam i svůj ticket.

Jak si vsadit kombinovanou aku sázku

Ani kombinovaná sázka po úspěšném dokončení Tipsport registrace není nikterak složité. Stačí postupovat podle úplně stejného postupu popsaného výše. Jediným rozdílem je to, že tentokrát přidáte i další tipy či události. Můžete si poté velice snadno zvolit mezi aku sázkou a kombi sázkou. Více o těchto typech sázek a rozdílech se dozvíte přímo při sázení v nápovědě.

Jak sázet na webu Tipsport

Platební metody: jak na výběry a vklady

Tipsport registrace na pobočce sice může být trochu odrazující, pokud se jí nemůžete vyhnout. Naštěstí se ale pro vklady a výplaty na pobočku plahočit nebudete muset. Tipsport nabízí buď standardní vklady převodem (bez limitů a poplatků) nebo rychlým převodem pro prakticky všechny banky, případně skrze platební kartu (v obou případech se limity pohybují u minima mezi 10 a 100 Kč a maximum je bez koruny milion, poplatky jsou nulové).

Krom toho je k dispozici i vklad přes skrill včetně vkladu Bitcoinů, paysafecard a klasicky na pobočce. U těchto metod vkladu ale musíte počítat s více omezujícími limity a u skrillu i s 5% poplatkem.

Výplaty fungují standardním převodem, přes skrill anebo na pobočce. Tam ovšem musíte počítat s limitem 5000 Kč. Na druhou stranu, jestli pro vás nebyla Tipsport registrace na pobočce problém, tak by ani tato omezení neměla být překážkou.

payment-methods-tipsport

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora společnosti Tipsport nabízí tři základní kanály: telefonní kontakt, e-mail a online formulář. Provozní doba je více než dostačující a podpoře se tak dovoláte (či vám odpoví na vaše e-maily) v jakýkoliv den v týdnu od osmi ráno do jedenácti večer. Reklamace ticketů navíc probíhají zvlášť a můžete ji vyvolat i přímo na stránce ticketu.

Podpora Tipsport vám tak může být nápomocná ještě rychleji.

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!