Tipsport Akční kód

Volby USA – Sázky 2020

6 října 2020
par admin

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Volby amerického prezidenta se rychle blíží a určitě jste již o této události slyšeli, jelikož je probírána ve všech médiích. Zajímavým aspektem ale je, že na volby USA můžete i sázet u většiny sázkových kanceláří.

Volby USA – sázky a vše, co potřebujete vědět

Jednou z nejočekávanějších událostí v politickém spektru jsou prezidentské volby USA. Sázky na volby USA přijímá většina bookmakerů, jelikož se jedná o celosvětově sledovanou událost. Pokud si tedy myslíte, že víte, kdo vyhraje volby v USA, pak si na to můžete vsadit!

Prezidentské volby 2020: Kdy a jak

Prezident Ameriky je ve své funkci čtyři roky a podle podmínek může být prezidentem maximálně dvakrát. Pro rok 2020 jsou prezidentské volby USA naplánovány na 3. listopad a historicky se jedná o 59. volby v historii Ameriky. Tento rok je to souboj mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem. Volby mají unikátní pravidla, kdy jsou mezi státy USA rozděleny volební hlasy a tyto hlasy jsou podle výsledků voleb v daném státu přiděleny kandidátům. Součet všech hlasů je 538 a k vítězství musí kandidát získat 270 a více volebních hlasů.

Tipsport: volby, sázení a bonusy

Volby USA Sazky TipsportJednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří v ČR je Tipsport. Volby prezidenta jsou událostí, na kterou si spousta sázkařů hodlá vsadit. Pokud si také chcete vsadit na volby USA, sázky bychom vám doporučili uzavírat právě u Tipsportu. Tento bookmaker má platnou licenci a je regulován. Kromě toho nabízí spoustu sázkových možností a jejich kurzy jsou na slušné úrovni.

Kromě toho teď můžete získat skvělý vstupní bonus Tipsport. Volby ale nemusí být jedinou možností, jak bonus uplatnit. Bonus můžete využít na celou řadu možností a aktuálně je Tipsport bonus nastaven na 150 Kč za registraci a až 50 000 Kč na váš první vklad. Fotbal, hokej, tenis, kriket, volby USA – sázky na všechny tyto sporty či události jsou u Tipsportu samozřejmostí.

Volby USA – sázky a vysvětlení sázení

Sázkové kanceláře nabízejí kurzy na to, kdo vyhraje volby v USA. Prezident Ameriky se těsně před volbami vykrystalizuje do dvou největších kandidátů. Pro rok 2020 jsou to Biden a Trump. Nicméně, bookmakeři nabízejí i další jména, kterých je ale šance na výhru mizivá. Sázkové kanceláře většinou disponují velice dobrými informacemi a tím pádem dokážou objektivně stanovit hladiny kurzů, výjimkou není ani Tipsport. Volby USA mají jasné favority, což odráží pravděpodobnost na výhru. Pro zajímavost, Biden má kurz hluboce pod 2, zatímco Hillary Clinton se pohybuje v řádech stovek (v době psaní tohoto článku je to 355).

Kurzy na volby v USA

Když už jsem zmínil kurzy, je určitě vhodné přiblížit si, jak decimální kurzy (tedy ty, které se používají v drtivé většině v České republice) fungují, abyste pochopili jejich význam, pokud se chystáte sázet na volby USA. Sázky na kurz reprezentují sázky na šance. Kurz je totiž překladem toho, jakou šanci bookmaker přikládá danému reprezentantovi na výhru.

Čím nižší kurz, tím vyšší šance na výhru. Vzorec výpočtu je jednoduchý – stačí vydělit číslo 100 předpokládanou šancí na výhru. Uvedeme si příklad – jedná-li se o tenisový zápas a šance na výhru je 50 na 50, pak pro jednotlivé hráče je decimální kurz vypočten jako 100 / 50, což je decimální kurz 2.0. Pokud je předpovězená  šance jenom 25%, pak je to 100 / 25, což je kurz 4.0. Zpětným výpočtem pok dokážete z kurzu určit pravděpodobnost.

Takhle kurzy počítá každý bookmaker, nejen Tipsport. Volby prezidenta USA nejsou výjimkou, výpočty platí napříč všemi sporty či událostmi. Někdy se můžete setkat i s jinou formou kurzů. Když už se bavíme o Americe, tam se používají zejména americké a zlomkové kurzy. Nicméně, jakákoliv forma kurzu má stejný záměr – určení pravděpodobnosti, nebo jinak na určení šance, že se daný jev odehraje.

Kdo vyhraje volby v USA?

Ve Spojených státech je to boj mezi republikány a demokraty. Stranu republikánů zastupuje stávající prezident Donald Trump, zatímco na straně demokratů je to Joe Biden. I když na začátku byl velkým favoritem Biden, Trump se mu postupně dokázal, alespoň z hlediska předběžných ohlasů a kurzů sázkových kanceláří, přiblížit. Nicméně Biden je pořád větším favoritem pro volby USA. Sázky se momentálně dají uzavírat na kurz kolem 1.50, ovšem mějte na paměti, že u takových událostí není nic jisté. Vzpomeňte si na minulé volby USA – sázky byly uzavírány zejména na Hillary Clinton, která byla obrovským favoritem a jak to dopadlo? Stalo se něco nečekané a zvítězil Trump. U sázení na volby ve Spojených státech není nic na 100%.

Tipsport sazky volby usa

Existuje strategie, jak sázet na prezidentské volby?

Strategie na volby USA? Sázky na volební události jsou docela nepředvídatelné, jak jsem před chvíli zmínil. Kromě toho je to diametrálně odlišné od sázení na sporty, kde se strategie dá jednoduše vybudovat.

U voleb je problém v tom, že se konají jen jednou za pár let, tedy chybí zde konzistence. Zatímco u, například, fotbalu se hrají tisícky zápasů každý rok, volby jsou jenom jednou za čtyři roky. Tím pádem je téměř nemožné mít nějakou strategii založenou na pravděpodobnostech, která je testována a prokázána jako zisková během určitého období.

Dalším problémem je, že chybí konzistence z pohledu kandidátů. Jak jsem již zmínil, člověk se může stát prezidentem USA jenom dvakrát, pak nadobro končí. Tím pádem jsou kandidáti velkou proměnnou, zatímco ve fotbale jsou týmy relativně konzistentní v dlouhém časovém horizontu. Pokud si chcete vsadit na volby USA, sázky vám u bookmakerů přijmou, ale nemarněte čas nad nějakou komplexní strategii.

Mají sázkové kanceláře vždycky pravdu?

Ve zkratce, ne. Nikdy se nic nedá předpovídat na sto procent. Nicméně, sázkové kanceláře disponují velkým množstvím informací, mají dedikované týmy, které se starají čistě o získávání dat, které jsou pak použity při výpočtu kurzů, které zrcadlí pravděpodobnost, s jakou daný výsledek nestane.

Proto dokážou sázkové kanceláře nastavovat hladiny kurzů velmi objektivně. Jestli se bavíme o těch největších událostech, nebo o sportovních ligách a turnajích, které jsou ty nejpopulárnější, je mnohem těžší najít kurz, který by neodpovídal objektivní šanci na výhru daného týmu. Pokud doufáte, že naleznete výhodný kurz na zápasy Ligy Mistrů, NHL, nebo na události jako volby USA, sázky na hudební události a tak dále, musím vás zklamat.

Sázejte na volby prezidenta USA

Bookmakeři disponují u největších událostí spoustou informací, vědí o zraněních atd. Výjimkou nejsou ani volby prezidenta Spojených států. Na druhou stranu šance najít ne až tak objektivní kurz narůstá u nižších a méně známých soutěží. Výhodou bookmakerů je, že málo lidí na tyto soutěže sází a proto jim nemusí až tak vadit, když je kurz trochu mimo. Jestli vám teď napadlo, že se z toho bude dát něco vytěžit – máte pravdu.

Tímto bych zakončil článek, který se věnoval sázení na volby prezidenta Spojených států. Pokud si myslíte, že znáte vítěze voleb, pak si na to určitě vsaďte. Doporučujeme vám sázkovou kancelář Tipsport. Nezapomeňte využít vstupní bonus 50 000 Kč + 150 Kč za registraci.

  • Sázení s tipy

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!